Nefes alamadığınızda, çığlık atamazsınız! Anaconda (1997)

Can Evrenol ‘Housewife’ ile geri geliyor!

Haberler

YasinKarakaya

06 Ocak 2017

0 Adet Yorum

0

housewife-ic

Çektiği ilk uzun metraj filmi ‘Baskın‘ ile büyük sükse yapan ve dünyanın farklı yerlerindeki korku festivallerinde boy gösteren Can Evrenol, ikinci uzun metraj filmi ‘Housewife‘ ile daha dehşetli bir şekilde geri dönmeye hazırlanıyor!

Henüz yedi yaşındayken, ablası ve babası, annesi tarafından hunharca öldürülen Holly’nin hikayesini anlatacak olan ‘Housewife‘, ‘Baskın‘ da olduğu gibi Türk sinemasının alışık olmadığı grafik aşırılıklar ile birlikte rayından çıkacak bir film olacak.

Film İngilizce olarak çekilecek ve ilk çekim hazırlıkları bugün başlayacak.

Twitter: https://twitter.com/HousewifeMovie
Instagram: https://www.instagram.com/housewifemovie

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Yasin Karakaya

Tüm Yazıları
9 Eylül 1977’de İstanbul’da doğdu. İlkokuldan Üniversiteye kadar ki eğitimini burada tamamladı. Korku filmlerine olan ilgisini ilk defa memleketi Aydın’da ki bir kahvehanede videodan izlediği Elm Sokağında Kabus filmi ile keşfetti. O sıralar 8 yaşındaydı. 80’lerin kanlı video kültürü ile yoğrulan beyni ilerde yapacağı bu site için ilk kıvılcımı çakmıştı bile. Bundan sonraki dönemde korku sineması ile ilgili herşeyle ilgilenmeye başladı. Geniş bir film arşivi ve korku figürleri koleksiyonu yapmaya başladı. 2003 yılında tamamen kendi çabasıyla korkucu.com sitesini kurdu. 5 yıl boyunca kendi yağı ile kavrulmaya çalışsa da pek başarılı olamadı ve bu konuda tıpkı kendisi gibi rahatsız ve inatçı olan Murat Özkan ile tanıştı. İkili 2008 yılında Murat Özkan’a ait olan Gerilimhatti.com sitesi ile korkucu.com’u birleştirme kararı aldı…

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.