Işıkta Kal! Darkness Falls (2003)

Choose Your Size!

Foto-Galeri

YasinKarakaya

01 Şubat 2010

3 Adet Yorum

3

cys-wallpaperBüyük hali için görsele 

Bazı özel günlerde sizler için hazırlayacağımız wallpaper’larla bilgisayarlarınızın masaüstlerini şenlendirmenizi amaçlıyoruz. Sitemizin grafik işlerinden sorumlu devlet bakanı Murat Özkan’ın ilk çalışması yılbaşı vesilesiyle hazırladığımız ‘Merry Fckn Christmas’ wallpaper’ıydı.

Önümüzdeki özel günlerden en yakını 14 Şubat ‘Sevgililer Günü’… Bu günün anlam ve önemine binaen yine bir wallpaper çalışmamız olacak. Ancak bundan önce, ‘Choose Your Size’ isminde bir wallpaper çalışmasını beğeninize sunuyoruz.  Sizin için boyutun ne kadar önemi var bilemiyoruz ama ben Leatherface aksesuarı XL boyutlu Elektrikli Testere’yi seçtim. Buyrun siz de seçin..

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Yasin Karakaya

Tüm Yazıları
9 Eylül 1977’de İstanbul’da doğdu. İlkokuldan Üniversiteye kadar ki eğitimini burada tamamladı. Korku filmlerine olan ilgisini ilk defa memleketi Aydın’da ki bir kahvehanede videodan izlediği Elm Sokağında Kabus filmi ile keşfetti. O sıralar 8 yaşındaydı. 80’lerin kanlı video kültürü ile yoğrulan beyni ilerde yapacağı bu site için ilk kıvılcımı çakmıştı bile. Bundan sonraki dönemde korku sineması ile ilgili herşeyle ilgilenmeye başladı. Geniş bir film arşivi ve korku figürleri koleksiyonu yapmaya başladı. 2003 yılında tamamen kendi çabasıyla korkucu.com sitesini kurdu. 5 yıl boyunca kendi yağı ile kavrulmaya çalışsa da pek başarılı olamadı ve bu konuda tıpkı kendisi gibi rahatsız ve inatçı olan Murat Özkan ile tanıştı. İkili 2008 yılında Murat Özkan’a ait olan Gerilimhatti.com sitesi ile korkucu.com’u birleştirme kararı aldı…

Yorumlar (3 Yorum)

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.