Annem bana bunu asla yapmamamı söylemişti. The Hitcher (1986)

Merry Fckn Christmas!

Foto-Galeri

MuratÖzkan

31 Aralık 2009

5 Adet Yorum

5

mfc-wallpaperBüyük hali için görsele tıklayın

Milenyumun ilk 9 yılını tarihe gömüp 10.yılına merhaba dememize saatler kaldı. 2010 yılının tüm insanlığa barış, huzur, mutluluk, sağlık, para ve bilimum ne kadar iyi dilekler varsa hepsini getirmesini temenni ediyoruz. Çok umudumuz olmasa da…

Korkucu.com olarak takipçilerimize yeni yıl hediyesi ne verebiliriz diye düşünürken tam da sitemizin tarzına yakışan bir wallpaper tasarlamaya karar verdik. Sevgili Murat Özkan’ın bilgisayarlarınızın masaüstlerini şenlendirmeniz adına sizin için yaptığı ‘Merry Fckn Christmas’ wallpaper’ını beğeninize sunuyoruz..

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Murat Özkan

Tüm Yazıları
Korku ile 7 yaşında yanlışlıkla seyrettiği Cannibal Holocaust ve Evil Dead filmleri ile tanışan Murat Özkan 1982 yılında İstanbul’da doğdu. O yaşından beri iflah olmaz bir korku fanatiği olan Murat Özkan, resime ve çizime olan düşkünlüğünü her korku ile birleştirmesinde “psikolojisi bozuk çocuk” muamelesi gördü ama yılmadı. Bu alanda bir çok başarısız site açma girişiminde bulundu. Başarısız oldu çünkü o zamanlarda bu işe her elini attığında “Korku”yu bir öcü ve yasak gibi gören zihniyetle karşılaştı. Yine yılmadı! Bir gün, kendisi gibi çocukluğunda psikopat muamelesi görmüş Yasin Karakaya ile tanıştı ve Korkucu.com sitesinin temelleri o anda atıldı.

Yorumlar (5 Yorum)

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.