Bazı pencereler asla açılmamalı... Secret Window (2004)

Alper Mestçi’den Korku Dizisi ‘Sahipli’ Geliyor!

Türk Korku Sineması

YasinKarakaya

22 Şubat 2017

0 Adet Yorum

0

Televizyonu istila eden alaturka dizi çılgınlığından kopuş niteliği taşıyan ve son dönemde ‘Masum‘ ile kendinden söz ettiren yeni nesil online izleme platformu BluTV’den yeni bir dizi geliyor. Geçtiğimiz Cuma günü yayınlanan son iki bölümüyle final yapan ‘Masum”un yerine platform, ilk yerli internet korku dizisini yayınlamaya başlayacak.

10 bölümden oluşacak yeni korku dizisinin adının ‘Sahipli‘ olduğu ve ‘Musallat‘, ‘Siccin‘ gibi kalburüstü korku filmi serilerinin yönetmeni Alper Mestçi tarafından yönetildiği belirtildi. ‘Paramparça‘ dizisiyle tanıdığımız Funda Güray, dizinin başrol kadın oyuncusu oldu. Bunun dışında cast için çok fazla bütçe ayrılmadı bu nedenle ‘Masum‘ dizisi kadar ünlü oyuncular olmasa da gelecek vaadeden isimler ile çalışılacağı belirtildi. Dizi 24 Şubat Cuma günü ilk bölümüyle izleyiciyle buluşacak.

sahipli-afis

 

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Yasin Karakaya

Tüm Yazıları
9 Eylül 1977’de İstanbul’da doğdu. İlkokuldan Üniversiteye kadar ki eğitimini burada tamamladı. Korku filmlerine olan ilgisini ilk defa memleketi Aydın’da ki bir kahvehanede videodan izlediği Elm Sokağında Kabus filmi ile keşfetti. O sıralar 8 yaşındaydı. 80’lerin kanlı video kültürü ile yoğrulan beyni ilerde yapacağı bu site için ilk kıvılcımı çakmıştı bile. Bundan sonraki dönemde korku sineması ile ilgili herşeyle ilgilenmeye başladı. Geniş bir film arşivi ve korku figürleri koleksiyonu yapmaya başladı. 2003 yılında tamamen kendi çabasıyla korkucu.com sitesini kurdu. 5 yıl boyunca kendi yağı ile kavrulmaya çalışsa da pek başarılı olamadı ve bu konuda tıpkı kendisi gibi rahatsız ve inatçı olan Murat Özkan ile tanıştı. İkili 2008 yılında Murat Özkan’a ait olan Gerilimhatti.com sitesi ile korkucu.com’u birleştirme kararı aldı…

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.