Annem bana bunu asla yapmamamı söylemişti. The Hitcher (1986)

Arbor Demon (2017) Fragman

Videolar

YasinKarakaya

19 Ocak 2017

0 Adet Yorum

0

Masum bir hafta sonu kaçamağı, ormanda kurulan şirin bir çadır ve doğayla yalnız kalma hayalleri çiftler için çoğunlukla kabusa dönüşen aktivitelerdir! Arbor Demon, konusunu bir şehir efsanesinden alsa da mevzuyu birkaç adım ileri götürüp klostrofobik bir travmaya dönüştürüyor. Kamp yapan çiftimiz, bir orman yaratığının saldırısından sağ kurtulmayı başaran avcıyla birlikte çadırda hapis kalıyor ve o andan itibaren ölüm kalım savaşı başlıyor.

Chucky‘nin geri döneceği ‘Cult of Chucky‘ filminde de izleyeceğimiz Brad Dourif‘in kızı Fiona Dourif‘in baş rolde olduğu filmin yönetmeni Patrick Rea (Nailbiter). Film 3 Şubat 2017’de gösterime giriyor.

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Yasin Karakaya

Tüm Yazıları
9 Eylül 1977’de İstanbul’da doğdu. İlkokuldan Üniversiteye kadar ki eğitimini burada tamamladı. Korku filmlerine olan ilgisini ilk defa memleketi Aydın’da ki bir kahvehanede videodan izlediği Elm Sokağında Kabus filmi ile keşfetti. O sıralar 8 yaşındaydı. 80’lerin kanlı video kültürü ile yoğrulan beyni ilerde yapacağı bu site için ilk kıvılcımı çakmıştı bile. Bundan sonraki dönemde korku sineması ile ilgili herşeyle ilgilenmeye başladı. Geniş bir film arşivi ve korku figürleri koleksiyonu yapmaya başladı. 2003 yılında tamamen kendi çabasıyla korkucu.com sitesini kurdu. 5 yıl boyunca kendi yağı ile kavrulmaya çalışsa da pek başarılı olamadı ve bu konuda tıpkı kendisi gibi rahatsız ve inatçı olan Murat Özkan ile tanıştı. İkili 2008 yılında Murat Özkan’a ait olan Gerilimhatti.com sitesi ile korkucu.com’u birleştirme kararı aldı…

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.