Kanımdan iç ve sonsuza kadar yaşa... Interview with the Vampire (1994)

Child’s Play

Haberler

YasinKarakaya

22 Kasım 2018

0 Adet Yorum

0

Yönetmen: Lars Klevberg
Senaryo: Tyler Burton Smith
Tür: Slasher, Remake
Yapım: 2019, ABD Süre: ? Dakika
IMDb Sayfası ve Puanı: ?/10
Oyuncular: Aubrey Plaza, Gabriel Bateman, Brian Tyree Henry

Çocukluk kabusumuz Chucky 2019 yazında geri dönüyor. Üstelik Chucky artık o alıştığımız pilli bebek değil. Yönetmenliğini Lars Klavberg’in yapımcılığını ise MGM ile KatzSmith Prodüksyon’un (IT: Chapter 2) üstlendiği filmin senaryosu ise Tyler Burton Smith’e emanet. Yönetmen yakın zamanda verdiği bir röportajda senaryonun kendisini çok heyecanlandırdığından ve bu Chucky’nin orijinal olandan esinlenmekle beraber çok daha farklı bir deneyim olduğundan bahsederken filmde korku öğelerinin yanı sıra drama ve eğlenceye de yer verileceğini de sözlerine ekledi.

Henüz Chucky’i kimin seslendireceği belli olmasa da kemik kadroda Audrey Plaza (Andy’nin annesi), Gabriel Bateman (Andy) ve Brian Tyree Henry (dedektif) gibi isimler yer alacak. Filmde bizi en çok şaşırtacak detay ise yeni Chucky’nin canavara dönüşüm süreci olacak. Orijinal filmde bir seri katilin ruhu tarafından ele geçirilen ve sonra cinayetlere başlayan oyuncak bebeğimiz bu kez hatalı yazılım yüzünden sınırsız öğrenme yetisine sahip. Bu sayede şiddet ile tanışan bebek Andy’nin hayatını cehenneme çevirecek. Filmle ilgili pek çok söylenti çıksa da şimdilik kesinleşenler bunlar. Yeni haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Etiketler: , ,

Yazar: Yasin Karakaya

Tüm Yazıları
9 Eylül 1977’de İstanbul’da doğdu. İlkokuldan Üniversiteye kadar ki eğitimini burada tamamladı. Korku filmlerine olan ilgisini ilk defa memleketi Aydın’da ki bir kahvehanede videodan izlediği Elm Sokağında Kabus filmi ile keşfetti. O sıralar 8 yaşındaydı. 80’lerin kanlı video kültürü ile yoğrulan beyni ilerde yapacağı bu site için ilk kıvılcımı çakmıştı bile. Bundan sonraki dönemde korku sineması ile ilgili herşeyle ilgilenmeye başladı. Geniş bir film arşivi ve korku figürleri koleksiyonu yapmaya başladı. 2003 yılında tamamen kendi çabasıyla korkucu.com sitesini kurdu. 5 yıl boyunca kendi yağı ile kavrulmaya çalışsa da pek başarılı olamadı ve bu konuda tıpkı kendisi gibi rahatsız ve inatçı olan Murat Özkan ile tanıştı. İkili 2008 yılında Murat Özkan’a ait olan Gerilimhatti.com sitesi ile korkucu.com’u birleştirme kararı aldı…

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.