Annem bana bunu asla yapmamamı söylemişti. The Hitcher (1986)

‘Hellraiser’ serisinin 10.filmi ‘Judgement’ geliyor!

Haberler

BurçinYapıcı

11 Ocak 2018

0 Adet Yorum

0

Clive Barker’ın ünlü kitabından uyarlanan Hellraiser serisi tüm zamanların en iyi korku filmleri arasında gösterilmektedir. İlk kez 1987 senesinde sinemaya uyarlanan, toplam dokuz devam filmi bulunan serinin onuncusunun da yolda olduğu haberi geçtiğimiz aylarda gelmişti.

Amazon’dan gelen açıklama ile filmin sinemalarda gösterime girmeden direk satışa çıkartılacağı duyuruldu. Film 13 Şubat 2018’de Amazon üzerinden satışa sunulacak. Blu-ray ve dvd formatlarında temin edilebilecek. Disklerde kesilmiş sahneler, kamera arkası görüntüler ve röportajların da yer bulacağı ekstra seçeneklerin de yer alacağı gelen bilgiler arasında. Filmin özel gösterimini izleme şansı bulan sinema severlerin tepkileri de oldukça heyecan verici. Zira Hellraiser: Judgement’in 1987’de çekilen ilk filmden bu yana serinin en başarılısı olduğunu söyleyenlerin sayısı hiç az değil.

Oyuncu kadrosunda başarılı isimler bulunan filmin en büyük sürprizi ise Elm Sokağı serisinden aşina olduğumuz Heather Ladgenkamp. Filmin senaryosunda da imzası bulunan yönetmen Gary J. Tunniclife de serinin daha önceki filmlerinden tanıdığımız bir isim. Yeni fragmanı ile de göz dolduran filmin konusu ise şöyle: Üç dedektif bir süredir şehri birbirine katan seri katili yakalamak için güçlerini birleştirir. Ancak olayı araştırdıkça karşılarında alışageldikleri türden bir katil olmadığını anlarlar. İçine düştükleri bu şeytani dünyada avcı ve kurbanın yer değiştirdiği bir kovalamaca başlar.Bakalım dedektiflerimiz bu davadan sağ olarak kurtulmayı başarabilecek mi?

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Burçin Yapıcı

Tüm Yazıları
Korku türü ile 6 yaşındayken bir cuma gecesi izlediği Elm Sokağı Kabusu ile tanıştı. O günden sonra çocukluğunun büyük bir bölümünü Freddy Krueger'a aşık olarak geçirdi. Korku filmlerine olan tutkusu diğer ebeveynlerin aksine annesi tarafından her zaman teşvik edildi ve birlikte sayısız defa korku film izlediler. Sadece korku sinemasına değil Korku Edebiyatına ve Paranormal olaylara ilgi duyan Burçin sıkı bir Stephen King hayranıdır. Aynı zamanda film ve eski fotoğraf koleksiyonu yapmaktadır.

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.