Duymak istemediğimiz tek şey kabul etmediğimiz şeylerdir. Prof. Howard Birack - Prince of Darkness (1987)

John Carpenter’dan ‘Tales For a Hallowen Night’ dizisi geliyor!

Korku Diziler

BurçinYapıcı

07 Temmuz 2017

0 Adet Yorum

0

carpenterobeyb

Usta yönetmen John Carpenter Universal Cable Prodüksiyon ile bir anlaşma sağladı ve birlikte Syfy için Tales For a Hallowen Night adlı bir dizi yapacaklarını duyurdular. Projenin yapımında ve geliştirilmesinde Carpanter’e eşlik edecek isim prodüksiyon ortağı Sandy King olacak.

Dizi John Carpenter‘ın ödüllü çizgi romanı Tales For a Hallowen Night‘dan uyarlanacak. Ayrıca Nightside serisinin yazarı Simon R. Greens ve Scream‘in tv adaptasyonunun senaristi Jill Blotevopel‘in de senaryoya katkıda bulunacakları açıklandı. Daha önce Masters of Horror‘da iki bölüm yöneterek güzel bir ritm yakalayan Carpenter’ın yeni serisini heyecanla bekliyoruz.

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Burçin Yapıcı

Tüm Yazıları
Korku türü ile 6 yaşındayken bir cuma gecesi izlediği Elm Sokağı Kabusu ile tanıştı. O günden sonra çocukluğunun büyük bir bölümünü Freddy Krueger'a aşık olarak geçirdi. Korku filmlerine olan tutkusu diğer ebeveynlerin aksine annesi tarafından her zaman teşvik edildi ve birlikte sayısız defa korku film izlediler. Sadece korku sinemasına değil Korku Edebiyatına ve Paranormal olaylara ilgi duyan Burçin sıkı bir Stephen King hayranıdır. Aynı zamanda film ve eski fotoğraf koleksiyonu yapmaktadır.

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.