Gerçeklerin sizi çıkaracağı yolculuğa hazırlık yapamazsınız. 8 MM (1999)

Korku Gecesi

Korku Hikayeleri

YasinKarakaya

06 Kasım 2018

0 Adet Yorum

0

Youtube kanalı Çok Acayip TV, korku severler için sıra dışı bir içerik hazırlıyor. “Korku Gecesi” adını verdikleri seride, yaşanmış gerçek hikayeler, paranormal olaylar, korku dolu gizemli hikayeler ele alınıyor. Hem ülkemizden hem de dünyadan konuların ustalıkla anlatıldığı “Korku Gecesi”nde, sunum, başarılı aktör Korkmaz Polat’a ait. Polat, hikayelerde oyunculuğuyla da güçlü bir etki sağlıyor. Kamera arkasında ise; televizyon dünyasında aktif olarak görev almış isimler var. Yazarlığını ve yönetmenliğini Bünyamin Soyupak’ın yaptığı projenin, görsel efektlerini ve kurgusunu başarılı kurgu yönetmeni Can Devrim üstleniyor. Projenin yapımcısı ise Damla Soyupak.

Korku türüne, yeni bir anlatım tarzıyla yaklaşmak isteyen ekip, hikayelerinde, korkunun bütün aktörlerine yer veriyor ve görsel olarak da muazzam bir işe imza atıyor. “Korku Gecesi”, korku severler için; Youtube’da iyi bir alternatif olma iddiasında ve serinin ilk bölümü “Kesin Başın LanetiÇok Acayip TV’de, yayında.

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Yasin Karakaya

Tüm Yazıları
9 Eylül 1977’de İstanbul’da doğdu. İlkokuldan Üniversiteye kadar ki eğitimini burada tamamladı. Korku filmlerine olan ilgisini ilk defa memleketi Aydın’da ki bir kahvehanede videodan izlediği Elm Sokağında Kabus filmi ile keşfetti. O sıralar 8 yaşındaydı. 80’lerin kanlı video kültürü ile yoğrulan beyni ilerde yapacağı bu site için ilk kıvılcımı çakmıştı bile. Bundan sonraki dönemde korku sineması ile ilgili herşeyle ilgilenmeye başladı. Geniş bir film arşivi ve korku figürleri koleksiyonu yapmaya başladı. 2003 yılında tamamen kendi çabasıyla korkucu.com sitesini kurdu. 5 yıl boyunca kendi yağı ile kavrulmaya çalışsa da pek başarılı olamadı ve bu konuda tıpkı kendisi gibi rahatsız ve inatçı olan Murat Özkan ile tanıştı. İkili 2008 yılında Murat Özkan’a ait olan Gerilimhatti.com sitesi ile korkucu.com’u birleştirme kararı aldı…

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.