Bazen ölü kalmak daha iyidir! Pet Sematary (1989)

Puppet Master: The Littlest Reich

Haberler

BurçinYapıcı

10 Mayıs 2017

0 Adet Yorum

0

Puppet Master‘ serisinin 13.filmi ‘The Littlest Reich‘ geliyor! Full Moon ve Charles Band prodüksiyonun eğlenceli serisi korku filmleri tarihinin en uzun soluklu serisi olma yolunda bir rekora doğru gidiyor. Serinin yeni filmi 2018’de dijital platformlardaki yerini alacak.

Filmin konusu: Kısa bir süre önce eşinden boşanan Edgar yeni bir başlangıç yapmak için çocukluğunu geçirdiği evine taşınır. Kaybettiği erkek kardeşinin odasında çok iyi muhafaza edilmiş Blade kuklası bulur ve Toulon Cinayetleri’nin 30. Yılı şerefine düzenlenecek olan bir etkinlikte satmaya karar verir. Komşusu Ashley ve arkadaşı Markowitz ile birlikte etkinliğe katılmak için yola çıkarlar ancak orada onları korkunç olaylar beklemektedir. Açık arttırma sürerken kuklaların canlanmasıyla olaylar çığrından çıkar ve kanlı bir katliam başlar.

18387232_10155233661107999_1277130984_n

PROJE DETAYLARI:

– Film Dallas, Texas’da çekiliyor.
– Imdb Andre Toulon rolünde usta oyuncu Udo Kier rol alacağını açıkladı.
– Filmin yönetmenleri İsveçli Sonny Laguna ve Tommy Wiklund daha önce birlikte Wither ve We Are Monsters filmlerini yapmışlardır.
– Yapımcılardan biri filmin orjinal versiyonuna bir anlamda sadık kalınacağını ancak farklı ve yeni öğelerle zenginleşitirilip Puppet Master hayranlarını tatmin edecek bir iş yapacaklarına inandığını duyurdu.
– Yapımcılar bir çok farklı hikaye üreteceklerini söyleyerek yeni bir seri başlayacağına dair sinyaller verdiler.
– Yapımcı firmalar Di Bonaventura Pictures (1408), Caliber Media (Bone Tomahawk) iken, üretici yapımcı koltuğunda Charles Band olacaktır.
– Senaryo Bone Tomahawk filminin de senaristliğini yapan S. Craig Zahler tarafından kaleme alındı.
Puppet Master: Littlest Reich remake film olarak lanse edilmiştir.

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Burçin Yapıcı

Tüm Yazıları
Korku türü ile 6 yaşındayken bir cuma gecesi izlediği Elm Sokağı Kabusu ile tanıştı. O günden sonra çocukluğunun büyük bir bölümünü Freddy Krueger'a aşık olarak geçirdi. Korku filmlerine olan tutkusu diğer ebeveynlerin aksine annesi tarafından her zaman teşvik edildi ve birlikte sayısız defa korku film izlediler. Sadece korku sinemasına değil Korku Edebiyatına ve Paranormal olaylara ilgi duyan Burçin sıkı bir Stephen King hayranıdır. Aynı zamanda film ve eski fotoğraf koleksiyonu yapmaktadır.

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.