Seni yakalayacaklar Barbara! Night of the Living Dead (1968)

Rock Paper Dead (2017) Fragman

Videolar

YasinKarakaya

03 Mart 2017

0 Adet Yorum

0

Hapishanede geçirdiği 20 yılın ardından yeniden yargılanmak üzere serbest bırakılan eski bir seri katil eski evine geri döner. Ancak geçmişin izleri yakasını bırakmayacaktır.

Tom Holland‘ın (Child’s Play, Fright Night) yönettiği filmin senaryosunu da tanıdık bir isim, Victor Miller (Friday the 13th) kaleme almış.

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Yasin Karakaya

Tüm Yazıları
9 Eylül 1977’de İstanbul’da doğdu. İlkokuldan Üniversiteye kadar ki eğitimini burada tamamladı. Korku filmlerine olan ilgisini ilk defa memleketi Aydın’da ki bir kahvehanede videodan izlediği Elm Sokağında Kabus filmi ile keşfetti. O sıralar 8 yaşındaydı. 80’lerin kanlı video kültürü ile yoğrulan beyni ilerde yapacağı bu site için ilk kıvılcımı çakmıştı bile. Bundan sonraki dönemde korku sineması ile ilgili herşeyle ilgilenmeye başladı. Geniş bir film arşivi ve korku figürleri koleksiyonu yapmaya başladı. 2003 yılında tamamen kendi çabasıyla korkucu.com sitesini kurdu. 5 yıl boyunca kendi yağı ile kavrulmaya çalışsa da pek başarılı olamadı ve bu konuda tıpkı kendisi gibi rahatsız ve inatçı olan Murat Özkan ile tanıştı. İkili 2008 yılında Murat Özkan’a ait olan Gerilimhatti.com sitesi ile korkucu.com’u birleştirme kararı aldı…

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.