Hepimiz ara sıra deliririz! Norman Bates - Psycho (1960)

The Curious Creations of Christine McConnell

Haberler

KonukYazar

13 Ekim 2018

0 Adet Yorum

0

Şeytani şekilde yetenekli olan pastacı ve sanatçı Christine McConnell, renkli canavarlarının da yardımıyla nefis Halloween şekerlemeleri ve tüyler ürpertici dekorlar yaratmak için sizi korkunç derecede lezzetli evine davet ediyor.

12 Ekim 2018 tarihinde Netflix’te yayınlanmaya başlayan bu eğlenceli ve gotik yemek şovu McConnell’ın kendi deyimi ile The Addams Family ve Martha Stewart Show’un garip bir karışımı.

Her bölümde kendi eğlenceli ve karanlık estetiğini temel alan farklı bir el sanatı fikri ya da yemek projesiyle karşımıza çıkacak olan McConnell arkadaş canlısı Halloween kuklalarıyla beraber ürkütücü bir malikane de yaşıyor ve bir nevi kendisinin kurgusal bir versiyonunu canlandırıyor. Temelde izleyicilere bu grotesk ve tatlı projelerin nasıl yapılacağını göstereceği şovu, eve yeni bir misafirin gelişi ile başlayacak ve Cadılar Bayramı gecesi sona erecek.

Fragmandan gördüğümüz kadarıyla bu program çikolata kurt adamlar, canavar evler, ürkünç yenilebilir mumlar ve çıtır çıtır örümceklerle birlikte tamda Cadılar Bayramı zamanında işin ‘’treat’’ kısmını zevkli bir şekilde üstleniyor. Ayrıca malikane sakinleri arasında burlesk kraliçesi Dita Von Teese’i görmekte pek çok kişiyi sevindirecektir.

Gotik domestik Diva McConnell’ın hayran olduğu kişiler arasında Tim Burton, Wes Craven, Vincent Price ve Alfred Hitchcock gibi yönetmenlerin ve korku ikonlarının bulunduğunu söylemek size programın tarzı hakkında birkaç ipucu verebilir.

Fragmanı izleyin ve 12 Ekim’den sonra fırınlarınızı yakmaya hazır olun.

Melis Özak

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Konuk Yazar

Tüm Yazıları
Yazılarıyla sitemize katkıda bulunan konuk yazarlarımız.

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.