Prime Time'a hoş geldin, sürtük! Freddy Krueger - A Nightmare On Elm Street 3: Dream Warriors (1987)

Volkan Genç’ten bir kısa film..

Kısa Filmler

YasinKarakaya

24 Şubat 2012

3 Adet Yorum

3

Sitemizin takipçilerinden M.Volkan Genç amatör olarak sinemayla uğraşan bir isim. Kendisi Atina’da yaşıyor ve çektiği ilk kısa filmini bizlerle paylaşmak istedi. Tamamen kendi çabasıyla 8 ayda Atina’da çektiği film sadece 300 euro’ya mal olmuş. Filmin montaj, ses, müzik ve efekt çalışmaları tamamen kendisine ait. Hiçbir sinema eğitimi almamış olmasını da göz önünde bulundurunuz diyerek filmi beğeninize sunuyoruz.

Konu: Azrail’in ölüm kitabı özel bir kişi tarafından çalınır, Azrail kitabı geri almak için yeni doğmuş bir erkeğin bedeninde yeniden dirilerek dünyaya gelir, bir medyum ve üç katil ile kitabı aramaya başlar.

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Yasin Karakaya

Tüm Yazıları
9 Eylül 1977’de İstanbul’da doğdu. İlkokuldan Üniversiteye kadar ki eğitimini burada tamamladı. Korku filmlerine olan ilgisini ilk defa memleketi Aydın’da ki bir kahvehanede videodan izlediği Elm Sokağında Kabus filmi ile keşfetti. O sıralar 8 yaşındaydı. 80’lerin kanlı video kültürü ile yoğrulan beyni ilerde yapacağı bu site için ilk kıvılcımı çakmıştı bile. Bundan sonraki dönemde korku sineması ile ilgili herşeyle ilgilenmeye başladı. Geniş bir film arşivi ve korku figürleri koleksiyonu yapmaya başladı. 2003 yılında tamamen kendi çabasıyla korkucu.com sitesini kurdu. 5 yıl boyunca kendi yağı ile kavrulmaya çalışsa da pek başarılı olamadı ve bu konuda tıpkı kendisi gibi rahatsız ve inatçı olan Murat Özkan ile tanıştı. İkili 2008 yılında Murat Özkan’a ait olan Gerilimhatti.com sitesi ile korkucu.com’u birleştirme kararı aldı…

Yorumlar (3 Yorum)

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.