Prime Time'a hoş geldin, sürtük! Freddy Krueger - A Nightmare On Elm Street 3: Dream Warriors (1987)

Yılbaşı Temalı Korku Antolojisi ‘Holiday Hell’’e İlk Bakış

Haberler

YasinKarakaya

06 Temmuz 2018

0 Adet Yorum

0

2018’in ilk yarısını geride bırakmaya hazırlandığımız bugünlerde korku sinemasından yeni yıl temalı film haberleri de gelmeye başladı. Dört farklı hikayeden oluşacak Holiday Hell de bunlardan biri. Korku sinemasının tanınmış siması Jeffrey Combs’ın (Re-Animator, Masters of Horror) müşterilerine ürkütücü öyküler anlatan bir korku dükkanı sahibini canlandırdığı film izleyicide Creepshow ve Trick or Treat gibi tat bırakacak gibi duruyor.

Filmin yönetmenliği Jeff Ferrell (Ghostlight), Jeremy Berg ( The Invoking), Jeff Vigil ve David Burns tarafından yapılacak. Senaryosu Jeff Ferrell ve Jeff Vigil’in elinden çıkan filmin prodüktörlüğü ise Ferrel ile birlikte yakından tanıdığımız Semih Tareen’in firması Black Sunday Productions’a emanet.

Filmde yer alan diğer oyuncular ise; Joel Murray (Hatchet), Jeff Bryan Davis (Killer Pad), Lisa Coronado (Twin Peaks) ve Megan Karimi-Naser ( Dead West)

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Yasin Karakaya

Tüm Yazıları
9 Eylül 1977’de İstanbul’da doğdu. İlkokuldan Üniversiteye kadar ki eğitimini burada tamamladı. Korku filmlerine olan ilgisini ilk defa memleketi Aydın’da ki bir kahvehanede videodan izlediği Elm Sokağında Kabus filmi ile keşfetti. O sıralar 8 yaşındaydı. 80’lerin kanlı video kültürü ile yoğrulan beyni ilerde yapacağı bu site için ilk kıvılcımı çakmıştı bile. Bundan sonraki dönemde korku sineması ile ilgili herşeyle ilgilenmeye başladı. Geniş bir film arşivi ve korku figürleri koleksiyonu yapmaya başladı. 2003 yılında tamamen kendi çabasıyla korkucu.com sitesini kurdu. 5 yıl boyunca kendi yağı ile kavrulmaya çalışsa da pek başarılı olamadı ve bu konuda tıpkı kendisi gibi rahatsız ve inatçı olan Murat Özkan ile tanıştı. İkili 2008 yılında Murat Özkan’a ait olan Gerilimhatti.com sitesi ile korkucu.com’u birleştirme kararı aldı…

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.